Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Bochowicz Nieruchomości

606 917...

606 917 800

biuro nieczynne

specjalizacje: rynek pierwotny, nieruchomości mieszkaniowe

bochowicz.com

Pokaż więcej

Nasi Agenci

O nas

Z NAMI ZNAJDZIESZ WYJĄTKOWĄ NIERUCHOMOŚĆ DLA SIEBIE!

Jesteśmy licencjonowanym biurem nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem na rynku.

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę transakcji, począwszy od przygotowania nieruchomości do sprzedaży czy wynajmu poprzez wykonanie analizy rynku, promowanie Państwa oferty zmierzające do znalezienia kontrahenta, pomoc w uzyskaniu kredytu, uczestniczenie w transakcji i pomoc przy jej przeprowadzeniu aż po wydanie przedmiotu transakcji.

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie współpracy uwzględniając Państwa indywidualny cel i potrzebę.

Oferujemy Państwu pomoc w kupnie, sprzedaży, wynajmie oraz najmie rezydencji, domów, mieszkań, apartamentów, działek oraz nieruchomości komercyjnych na terenie Wrocławia i  okolic.

Świadczymy sprawną, kompleksową i profesjonalną obsługę klientów.

W trosce o Państwa komfort oraz bezpieczeństwo oferujemy pomoc prawną i notarialną. Współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi, architektami wnętrz, geodetami oraz bankami.

Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO WSPÓŁPRACY!

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • O nas

Ogłoszenia Bochowicz Nieruchomości

Filtruj

3 950 zł60 m² 65,83 zł/m²

Jola Bochowicz

Jola Bochowicz

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament na Borku z balkonem i garażem. Spokojny, kameralny budynek. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w apartamentowcu na ul. Oficerskiej....

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł899 m² 1 889,88 zł/m²

Jola Bochowicz

Jola Bochowicz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana - mieszkaniowo - usługowa położona w pierwszej linii zabudowy przy ul. Wrocławskiej. Droga krajowa nr 8. Działka...

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł200 m² 8 495 zł/m²

Jola Bochowicz

Jola Bochowicz

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:899 m²

Nieruchomość z potencjałem. Do sprzedaży duża działka zabudowana domem jednorodzinnym wolnostojącym. W mpzp - budowlana - mieszkaniowo -...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij